Ekipa Osijeka je bila bolja rezultatom 3:0 (25:17, 25:21, 25:15) Foto: Dražen Novosel

Seniorke Kitro Varaždina nisu uspjele iznenaditi Osijek u Kup utakmici

| 25.10.2017. u 21:11h | Objavljeno u Sport

Seniorke Kitro Varaždina nisu imale lagan zadatak u prvom kolu Hrvatskog kupa, gdje su pred domaćom publikom u maloj dvorani Arene Varaždin danas odigrale susret protiv Superligaške ekipe Osijeka izgubivši taj susret 3:0.

Prvi set je uvjerljivo dobio Osijek rezultatom 25:17, u drugom setu varaždinski sastav je pružio najbolji otpor, ali ga je isto izgubio 25:21, dok je u trećem setu ponestalo snage za veći otpor 25:15.

Unatoč porazu, odbojkašice Kitro Varaždina igraju sjajno u Prvoj B ligi gdje su trenutno vodeće na tablici sa tri pobjede iz prva tri kola, a u četvrtom kolu idu na gostovanje kod OK Neba u Zaprešiću. Susret će se odigrati u subotu, 28. listopada, u 15 sati.