Ines Domjan na večerašnjem se susretu šest puta upisivala među strijelce

Rukometašice Koke s 11 golova razlike pobijedile riječki Zamet u susretu 7. kola Prve lige

| 3.11.2018. u 19:04h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke su večeras u varaždinskoj Areni, u susretu 7. kola Prve HRL za žene pobijedile ekipu riječkog Zameta rezultatom 32:21, poluvrijeme 15:11.

Pobjeda domaće ekipe, koja je puno kvalitetnija od riječkog sastava, ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje, što govori i konačni ishod. Najučinkovitiji kod Koke bila je Terezija Ćurić sa 7 golova, a 6 ih je pridodala Ines Domjan, a po četiri su gola postigle Tea jalušić, Jelena Blažek i Katarina Mrazović. Kod Zameta 7 je golova postigla Nika Bukvić.

Već u srijedu u sklopu 8. kola Prve HRL za žene ekipa Koke će u Areni ugostiti Dalmatinku iz Ploča,a susret će početi u 18 sati i 30 minuta.