Ranteš treći na Ghetto Gamesu s nagradama za najbolji trik

| 3.8.2016. u 11:03h | Objavljeno u Sport

Marin Ranteš, 20-godišnji Varaždinac, najbolji hrvatski profesionalni vozač bmx-a je u latvijskom Ventspilsu na Ghetto Gamesu već prvog dana natjecanja stao na postolje. Osim trećeg mjesta u kategoriji Park, osvojio je i nagradu za najbolji trik.

Na Dirt stazi, Ranteš je ponovno osvojio nagradu za najbolji trik i treće mjesto. U nedjelju će se u organizaciji Marina Ranteša u Varaždinskim Toplicama održati drugo natjecanje na Dirt (zemljanoj) stazi.

Bit će ovo drugo natjecanje u Varaždinskim Toplicama, s obzirom da je prvo bilo prije mjesec dana. Natjecanja će početi u 10 sati, a završiti oko 19 sati, s time da će finalni dio biti od 15 sati. Očekuje se dvadesetak vozača uglavnom iz Hrvatske a najavljeni su i gosti iz Mađarske.

Nakon nastupa u Varaždinskim Toplicama slijedeće srijede Ranteša očekuje odlazak u poljski Gdansk na Baltic Games, gdje je do sada dva puta natjecanje završavao na trećem mjestu.