Istok Rodeš Foto: HSS

Prvo postolje sezone za Istoka Rodeša na drugom FIS slalomu u Leviju

| 24.11.2018. u 17:37h | Objavljeno u Sport

Nakon jučerašnjeg prvog FIS slaloma u Leviju gdje je osvojio dobro 10. mjesto, varaždinski skijaš Istok Rodeš je danas odvozio i drugu FIS slalom utrku na istom mjestu te došao do svoj prvog postolja u sezoni osvojivši treće mjesto.

U prvoj vožnji je s vremenom 54.81 zauzeo treće mjesto zaostavši za Talijanom Alexom Vinatzerom (54.46) za 35 stotinki, dok je u drugoj vožnji bio malo sporiji s petim vremenom (54.32) i zaostatkom od 65 stotinki za Vinatzerom.

Ukupno vrijeme utrke za Rodeša je bilo 1:49.13, što je bio zaostatak od točno jedne sekunde za pobjednikom Vinatzerom s vremenom 1:48.13, a drugi je bio jučerašnji pobjednik utrke Španjolac Joaquim Salarich (1:48.74), a Hrvat Elias Kolega (1:49.55) je bio četvrti.