Drugi susret ovih momčadi igra se u subotu 1. travnja u 19 sati u maloj dvorani Arene Varaždin Foto: Krešimir Đurić

Prvaci Hrvatske prejaki za odbojkaše Kitro Varaždina u prvom susretu doigravanja

| 30.3.2017. u 21:03h | Objavljeno u Sport

Aktualni prvak Hrvatske i najjača momčad ove sezone Superlige Mladost Ribola Kaštela je očekivano bila bolja u današnjem prvom susretu četvrtfinala doigravanja za prvaka protiv odbojkaša Kitro Varaždina rezultatom 3:0.

Prvi set je uvjerljivo išao na stranu prvaka 25:11, drugi set je također pripao domaćinu s uvjerljivih 25:16, dok je Kitro Varaždin u trećem setu pružio najveći otpor izgubivši 25:20.

Serija se sada seli u Varaždin, a susret će se odigrati u subotu 1. travnja u 19 sati u maloj dvorani Arene Varaždin na Dravi. U polufinale prolazi ekipa koja prva dođe do dvije pobjede.