Nakon domaćeg boda s Kustošijom večeras su u Zagrebu osvojena tri Foto: Krešimir Đurić

Prva pobjeda Varaždina u Drugoj HNL, večeras svladan Hrvatski Dragovoljac u gostima

| 30.8.2017. u 21:48h | Objavljeno u Sport

U utakmici 3. kola Druge HNL momčad Varaždina pobijedila je večeras u Zagrebu na stadionu u Sigetu, pred oko 600 gledatelja, domaći Hrvatski Dragovoljac rezultatom 2:1, poluvrijeme 2:1 za varaždinski sastav. Golove su postigli Domagoj Drožđek u 13. i Nenad Erić u 89. minuti nadmetanja. Strijelac za Hrvatski Dragovoljac bio je Marko Barišić u 67. minuti susreta.

U 4. kolu Varaždin će u nedjelju na stadionu Varteksa od 20 sati ugostiti Sesvete, koje su danas u Zagrebu rezultatom 1:0 pobijedile Kustošiju.

Rezultati utakmica 3. kola Druge HNL: Hrvatski Dragovoljac - Varaždin 1:2, Lučko - Novigrad 0:2, HNK Gorica - Dugopolje 2:1, Solin - Šibenik s.d.d. 2:1, HNK Hajduk II - GNK Dinamo II 0:1, Kustošija - Sesvete 0:1.