Propustili osvojiti prvi set pa upisali novi poraz na gostovanju kod Medicinara

Kitro Varaždin Kitro Varaždin Foto: Krešimir Đurić

Odbojkaši Kitro Varaždina ipak se nisu uspjeli revanširati za poraz u Kupu protiv Medicinara. U današnjem šestom kolu Superlige na gostovanju u Zagrebu izgubili su 3:1 te upisali peti poraz sezone.

Kao i često do sada, Kitro Varaždin je dobro krenuo u susret i imao je par prigoda osvojiti prvi set, ali u završnici im i dalje nedostaje mirna ruka te su ga i ovaj puta ispustili rezultatom 28:26. Drugi set su izgubili s uvjerljivih 25:16, treći set su uspjeli osvojiti 25:22, ali to je bilo sve što su mogli u ovom susretu, izgubivši četvrti set 25:16.

Kitro Varaždinu sada slijede tri izuzetno teška susreta jer im redom u goste dolaze tri vodeće ekipe prvenstva. Prvi protivnik će im biti zagrebačka Mladost, nakon toga igraju protiv prvaka države Mladosti R.K., a nakon toga im dolazi trećeplasirana Rijeka.