Momčad PPD Zagreba opravdala je u večerašnjem susretu ulogu favorita

PPD Zagreb očekivano preko Dabrova na završnicu hrvatskog Kupa

| 20.3.2018. u 20:46h | Objavljeno u Sport

U večerašnjem susretu četvrtfinala hrvatskog rukometnog Kupa, koji je odigran u zagrebačkoj Kutiji šibica,pred oko 300 gledatelja, aktualni prvak Hrvatske i pobjednik Kupa sastav PPD Zagreba pobijedio je GRK Varaždin 1930 rezultatom 35:25, poluvrijeme 19:12.

Najefikasniji igrač na susretu bio je domaći kapetan Zlatko Horvat s 14 golova,od kojih je sedam postigao iz sedmeraca, a u redovima PPD Zagreba, a po četiri su gola postigli Tin Lučin,Petar Medić i Josip Vekić,

Najučinkovitiji kod Dabrova bio je Filip Glavaš s 8 golova, a po četiri su pridodali Bruno Levak i Jadranko Stojanović., dok je 3 gola postigao Tomislav Špruk.

U sklopu 1. kola Lige za prvaka GRK Varaždin 1930 u subotu očekuje susret protiv Nexea iz Našica, koji će se igrati u dvorani u Graberju od 19 sati i 30 minuta.