Polet iz Tuhovca bolji od Budućnosti, Polet iz Cestice bolji od Podravca Kitra

Polet iz Tuhovca bolji od Budućnosti, Polet iz Cestice bolji od Podravca Kitra Foto: Martin Novosel

U jedina dva susreta koja su se u 19. kolu Prve ŽNL odigrala na Uskrs, oba Poleta, i iz Tuhovca i iz Cestice, su ostvarila pobjede na gostovanju.

Polet (T) je gostovao kod Budućnosti i ostvario je uvjerljivu 4:0 pobjedu, a sva četiri pogotka zabio je Denis Bartolec u 10., 45+2, 80. i 90. minuti susreta.

Polet iz Cestice je na gostovanju kod posljednjeplasiranog Podravca Kitra ostvario pobjedu 3:2 pobjedu. Gosti su poveli 2:0, domaćin je izjednačio na 2:2, a pobjedu gostima donosi David Lazar u 75. minuti susreta.