Pobjede Jalžabeta i Nedeljanca, Bednji bod, poraz Novog Marofa

Momčad Jalžabeta je na svom terenu došla do vrlo važne pobjede nad Omladincem iz Novog Sela Rok Momčad Jalžabeta je na svom terenu došla do vrlo važne pobjede nad Omladincem iz Novog Sela Rok Foto: Dražen Novosel

U danas odigranim utakmicama 16., prvog proljetnog kola u Četvrtoj nogometnoj ligi skupina Čakovec - Varaždin pobjede su ostvarili Jalžabet i Nedeljanec, Bednji je pripao bod, a Novi Marof je pretrpio novi poraz.

Jalžabet je na svom sportskom centru bio bolji od Omladinca iz Novog Sela Rok trenera Danijela Štefulja rezultatom 1:0, golom Borne Petrovečkog u 52. minuti nadmetanja.

Nedeljanec je pred svojim navijačima s 2:0 pobijedio Pušćine golovima Tomislava Gredelja u 49. minuti i Antonia Glvaša u 54. minuti iz kaznenog udarca.

Bednja je na svom terenu odigrala s Rudarom iz Murskog Središća susret bez golova, dok je Novi Marof u Čakovcu izgubio od Sloge 4:1, a jedini gol za goste postigao je Nikola Cecelja u 60. minuti.