Kristijan Janušić (plavi dres) postigao je vodeći gol za Jalžabet i imao prilike za izjednačenje u drugom dijelu, ali su slavili gosti Foto: Dražen Novosel

Pobjede Bednje i Nedeljanca, bod Dubravke Zagorac,poraz Jalžabeta

| 30.9.2018. u 18:28h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 7. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin Bednja je na svom terenu u Beletincu golom Jakova Klopotana u 77. minuti pobijedila Slogu 1:0, a Nedeljanec je na svom terenu bio bolji od Nedelišća 3:2. Dva je gola za Nedeljanec postigao Marko Kovačić a jednog Tomislav Gredelj.

Dubravka Zagorac je osvojila bod odigravši u Pušćinama s istoimenim domaćinom 1:1, a gol za goste i to vodeći na susretu postigao je Petar Conjar u 26. minuti.

Jalžabet je na svom terenu nakon vodstva od 2:0 izgubio od Međimurca rezultatom 3:2, a golove za domaćina postigli su Kristijan Janušić i Dominik Bručić.