Pobjede Bednje i N. Marofa, Jalžabetu bod, poraz Nedeljanca

U današnjim, preostalim susretima 20. kola Četvrte nogometne lige Čakovec Varaždin pobjede su, kao domaćini, ostvarili Bednja i Novi Marof, Jalžabet je u Čakovcu osvojio bod, dok je Nedeljanec izgubio pred svojim navijačima.

Bednja je u Beletincu s 2:1 bila bolja od Mladost Kometa iz Preloga, dok je Novi Marof na svom terenu s 4:0 pobijedio Pušćine. Dva je gola postigao Ante Spajić u 68. te u 73. minuti iz kaznenog udarca, a po jednom su mrežu gostiju pogađali Tomislav Harmicar u 15. i Igor Beštek u 89. minuti susreta.

Jalžabet je dana prijepodne u Čakovcu sa Slogom odigrao 1:1, pri čemu je gol za goste postigao Borna Petrovečki u 71. minuti susreta, dok je u Nedeljancu istoimeni domaćin izgubio od Nedelišća 2:1.