Pobjeda Jalžabeta,remi Plitice i Novog Marofa, poraz Nedeljanca

Nenad Hamc (zeleni dres) bio je dvostruki strijelac za Jalžabet, na čijoj je klupi debitirao Damir Blaži Nenad Hamc (zeleni dres) bio je dvostruki strijelac za Jalžabet, na čijoj je klupi debitirao Damir Blaži Foto: Dražen Novosel

U županijskom derbiju u sklopu 25. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Čakovec - Varaždin danas su u Gojancu domaća Plitvica i Novi Marof odigrali 2:2,poluvrijeme 2:1 za goste. Poveli su domaćini auto golom Antonia Zrne u 17. minuti,izjednačio je Josip Sabolić u 40., a na 2:1 za Novi Marof povisio je Tomislav Turković u 43. minuti susreta. Konačnih 2:2 postavio je Luka Tomašić u 58. minuti iz kaznenog udarca,

U Jalžabetu je istoimeni domaćin, pod vodstvom novog trenera Damira Blažija, pobijedio momčad Pušćina 2:1, poluvrijeme 1:1. Oba pogotka za Jalžabet postigao je Nenad Hanc, u 12. minuti i u 70. minuti iz kaznenog udarca. Nedeljanec je sa 6:3 izgubio u Dunjkovcu od Međimurca, s time da je na poluvremenu rezultat bio 2:2. Dva je gola za Nedeljanec postigao Dominik Matučec, a jednog Marko Kovačić.