Jalžabet je imao više prilika, ali samo je udarac Nikole Pompera (plavi) završio u mreži Nedelišća Foto: Dražen Novosel

Pobjeda Jalžabeta, porazi Plitvice i Novog Marofa

| 15.10.2017. u 18:12h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 9. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin momčad Jalžabeta pobijedila je golom Nikole Pompera u 61. minuti, sastav Nedelišća 1:0. Gosti su mogli izjednačiti iz kaznenog udarca u 75. minuti, ali je vratar Jalžabeta Dejan Špicer obranio udarac gostujućeg igrača.

U Gojancu je domaća Plitvica izgubila od Sloge iz Čakovca 2:1 (2:0), iako su 51 minutu imali igrača više na terenu, jer je u 39. minuti drugi žuti karton dobio Srđan Bajus. Gol za domaćina postigao je Krunoslav Buhin u 81. minuti susreta.

Novi Marof je pod novim trenerom Goranom Vitkovićem izgubio u Dunjkovcu od domaćeg Međimurca 3:2, poluvrijeme 2:1 za domaćina. poveli su gosti golom Nedima Halilovića u 3. minuti, a na 2:2 izjednačio je Ante Spajić u 58. minuti. Gol odluke postignut je u 82. minuti nadmetanja.