Bednja je danas po teškom terenu i bez trojice standardnih igrača pobijedila Rudar Foto: Dražen Novosel

Peta pobjeda Bednje, Novi Marof u županijskom derbiju bolji od Plitvice

| 22.10.2017. u 16:48h | Objavljeno u Sport

U sklopu 10. kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Skupina Čakovec - Varaždin, jučer je u Svetom Martinu na Muri domaći Polet (SMnM) pobijedio Zelengaj 4:1, pri čemu je gol za goste postigao Goran Vugrinec u 23. minuti, kod vodstva domaćina od 2:0. Momčadi su danas igrali po kišovitom vremenu i teškim terenima.

Bednja je u Beletincu, iako bez tri standardna igrača, vratara i dva napadača, pobijedila Rudar iz Murskog Središća rezultatom 3:1 (2:0) i tako došla do pete uzastopne pobjede. Prva dva gola za Bednju postigao je Filip Holi u 34. i 45. minuti, a konačnih 3:1 postavio je Marko Lučić iz kaznenog udarca u 67. minuti.

U županijskom derbiju Novi Marof je na svom terenu pobijedio Plitvicu (G) 4:2 (2:1), pri čemu su prva dva gola postigli Tomislav Harmicar u 5. i Mislav Sakač u 33. minuti, a Krunoslav Buhin je u 39. minuti smanjio vodstvo domaćina.

Na 3:1 povisio je Nikola Šafarić iz slobodnog udarca u 60. minuti, a na 4:1 povisio je Igor Beštek u 79. minuti, Gol za goste postigao je još Luka Tomašić u 88. minuti nadmetanja.

Nedeljanec na svom terenu izgubio od Međimurca 3:1 (0:1), a vodeći gol za domaćina postigao je Petar Rog u 10. minuti. Dinamo je na svom terenu s 2:0 bio bolji od ludbreške Podravine. Jalžabet je izgubio u Pušćinama od istoimenog domaćina 4:1 2:0). Jedini gol za goste postigao je Nikola Pomper u 50. minuti susreta.

Parovi 11. kola:
28.10. od 15 sati: Mladost Komet - Pušćine, Podravina - Nedelišće, Sloboda(S) - Novi Marof, Rudar - Sloga(Č), Zelengaj - Bednja, 29.10. od 14 sati: Jalžabet - Polet (SMnM), Međimurec - Dinamo(D), Plitvica (G) - Nedeljanec.