Pet golova u Nedeljancu, domaćinu 3 boda, dvominutni prekid zbog koškanja igrača

| 16.4.2017. u 19:35h | Objavljeno u Sport

U posljednjoj utakmici 22. kola MŽNL Čakovec - Varaždina danas je u Nedeljancu istoimeni domaćin, pred oko 200 gledatelja, pobijedio Novi marof 3:2, poluvrijeme 1:0. Domaćin je imao vodstvo od 3:0, s dva gola Marka Kovačića i jednim Dine Novaka, nakon čega su gosti smanjili i to golovima igrača koji su ušli u igru s klupe za pričuve, a strijelci su bili Ivan Harmicar i Matija Loborec.

Glavni je sudac na ovom susretu pokazao čak devet opomena igračima, od kojih pet domaćem sastavu. U 20. minuti, nakon koškanja nekolicine igrača, u teren su ušli domaći rezerni igrači, domaći trener, domaći fizioterapeut i redari, te gostujući trener i fizioterapeut, da smire tenzije na terenu. Nakon dvije minute strasti su se smirile te je utakmica nastavljena.

Rezultati 22. kola:

Sloboda(S) - Sloga(Č) 2:2, Rudar - Nedelišće 1:2, Međimurec - Plitvica (G) 3:4, Mladost Komet - Podravina 0:3    , Zelengaj - Polet (SMnM) 1:2, Nedeljanec - Novi Marof 3:2, Varteks - Jalžabet 3:4, Pušćine - Zadrugar 3:2.