Odbojkaši Kitro Varaždina upisali četvrti poraz sezone kod Centrometala

Kapetan Kitro Varaždina Goran Jošić Kapetan Kitro Varaždina Goran Jošić Foto: Krešimir Đurić

Kitro Varaždin nije uspio pobijediti ili uzeti barem bod ni četvrti susret zaredom u Superligi. U današnjem četvrtom kolu na gostovanju u Nedelišću izgubili su susret protiv domaćina Centrometala 3:0.

Prva dva seta su prošla u dominaciji domaćina 25:19 i 25:15, a u trećem setu varaždinska momčad je imala vodstvo 15:9, kojeg su na kraju ispustili u samoj završnici susreta izgubivši 28:26.

U sljedećem kolu, Kitro Varaždin igra domaći susret, a protivnik će im biti Mursa iz Osijeka.