Novomarofčanin M. Vugrinec (17) najmlađi prvak Hrvatske u klasi 600 superstock

Napisao/la: Dražen Novosel -

Osim što je u Požegi potvrdio naslov prvaka Hrvatske u klasi 600 superstock za 2016. godinu i time postao najmlađi prvak u toj klasi u hrvatskoj povijesti, novomarofski je motociklist Martin Vugrinec (17) nakon dviju posljednih utrka u Slovačkoj, na kojima je osvojio četvrto i prvo mjesto, zauzeo 6. mjesto ukupno u klasi 600 SST i 3. mjesto u juniorskoj konkurenciji u klasi 600 SST Alpe Adria natjecanja te 2. mjesto u Internacionalnom Moto Racing Cupu (IMRC) za ovu sezonu.

mv7

Naslov prvaka Hrvatske puno mi znači jer do sada nisam imao tu titulu. Bio sam i pvak Srbije, Bugarske i Istočne Europe, a s obzirom na to da sam vozio sa srpskom licencom, nisam uspio osvojiti titulu prvaka Hrvatske. Sada sam konačno i u svojoj prvoj sezoni osvojio titulu u klasi 600 Superstock – ističe Vugrinec.