Nova velika pobjeda Dabrova u Ligi za ostanak,večeras u Graberju svladan Rudan

Dominik Novak  večeras je osam puta pogađao mrežu Rudana iz Labina Dominik Novak večeras je osam puta pogađao mrežu Rudana iz Labina Foto: Krešimir Đurić

U večerašnjoj utakmici 6. kola Premijer rukometne lige za ostanak momčad GRK Varaždina 1930 je u dvorani u Graberju pobijedila Rudan iz Labina 26:22, poluvrijeme 11:8. Dabrovi su od prve minute bili u vodstvu u ujednom trenutku prednost je bila i šest golova razlike, a momčad iz Labina Dabrovima se približila na najmanje tri gola zaostatka.

Najefikasniji na susretu bio je igrač varaždinske momčadi Dominik Novak sa 8 golova, a  pet ih je pridodao Tomislav Špruk, a po 3 sdu gola postigli Frano Vujović, Jurica Vidaček i Luka Trojko. Kod gostiju po šest su golova postigli Marin Marić i Fran Mileta.

GRK Varaždin 1930 i dalje je jedina neporažena momčad u Ligi za ostanak, ima 17 osvojenih bodova, a sljedeće nedjelje će u Graberju ugostiti Goricu.