Varteks je bio bolji u Sračincu od momčadi iz Preloga Foto: Dražen Novosel

Nova pobjeda Varteksa, poraz Podravine u Dunjkovcu

| 6.10.2018. u 17:53h | Objavljeno u Sport

U današnjim susretima 8. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždin momčad Varteksa pobijedila je u Sračincu Mladost Komet iz Preloga 5:0,poluvrijeme 3:0. Dva je gola postigao Tihomir Šoštarić, a po jednog su pridodali Fran Kukec, Matija Kuhar i Dominik Broz.

Podravina je izgubila u Dunjkovcu od Međimurca rezultatom 3:2,poluvrijeme 1:1. Strijelci za Podravinu bili su Matija Marković i Nikola Valjak. U trećem današnjem susretu Pušćine su pobijedile Polet u Svetom Martinu na Muri rezultatom 3:2.

Sutra od 10 sati Nedeljanec će biti gost Sloge,a od 15 sati i 30 minuta Dubravka Zagorac će biti domaćin Rudaru, Jalžabet će biti gost Nedelišća,Bednja će igrati u Domašincu s domaćim Dinamom,a Novi Marof dočekuje Omladinac.