Varaždin već u utorak očekuje susret u Splitu s drugim sastavom Hajduka Foto: Dražen Novosel

Nogometaši Varaždina treću utakmicu u nizu osvojili bod, danas odigrali neriješeno s Dugopoljem

| 7.10.2017. u 17:26h | Objavljeno u Sport

Nogometaši Varaždina odgrali su treću uzastopnu prvenstvenu utakmicu bez pobjednika. Za razliku od prethodna dva susreta, koja su završila 0:0, Varaždinci su danas postigli ali i primili gol, odigravši u Dugopolju s istoimenim domaćinom 1:1, u susretu 10. kola Druge HNL. Gol za Varaždin i to vodeći na susretu postigao je Golubar, u 7. minuti nadmetanja, a domaćin je izjednačio u 14. minuti, golom Mihaela Klepača..

- Bili smo bliži pobjedi, posebno krajem utakmice kada smo imali nekololiko kontranapada i dvije prekrasne prilike, no zadovoljni smo bodom - komentirao je nakon susreta predsjednik Varaždina Stjepan Cvek.

Nakon ovog susreta nogometaši Varaždina neće se vraćati u Varaždin, već će u Dalmaciji dočekati susret 11. kola s drugom momčadi Hajduka u Splitu, koji je na rasporedu u utorak.