Dejan Glavica bio je strijelac jednog od tri gola Varaždina Foto: Krešimir Đurić

Nogometaši Varaždina ostvarili pobjedu u prvoj pripremnoj utakmici

| 17.7.2018. u 09:34h | Objavljeno u Sport

U sklopu priprema za novu sezonu momčad Varaždina odigrala je jučer na stadionu Varteksa i prvu prijateljsku utakmicu , a suparnik je bila U-21 reprezentacija Južne Koreje. Pobijedila je momčad Varaždina rezultatom 3:0, poluvrijeme 2:0, golovima Domagoja Drožđeka, Maria Sačera i Dejana Glavice

Trener Miljenko Mumlek, koji je mogao biti zadovoljan viđen od svoje momčadi u prvom pripremnom susretu, koristio je 19 igrača, među kojima, zbog ozljede, nije bilo Josipa Golubara.

Slijedeći prijateljski susret momčad Varaždina odigrat će sutra u Mađarskoj s tamošnjim drugoligašem Caskvarom, kojima prvenstvo počinje 29. srpnja, a u petak u 19 sati i 30 minuta suparnik će na stadionu Varteksa biti prvak hrvatske zagrebački Dinamo, kojemu će to biti posljednja provjera prije početka novog prvenstva.