Vodeća momčad lige sve bliže je osiguravanju naslova Prve županijske nogometne lige Foto: Mario Šamec

Nedeljanec upisao 20. utakmicu bez poraza i 16. pobjedu sezone

| 30.4.2016. u 19:30h | Objavljeno u Sport

Nedeljanec je sve bliže naslovu Prve županijske nogometne lige, a danas su 16. pobjedom od 3:0 u 20. kolu na gostovanju kod Plitivice (S) napravili novi korak prema tom cilju.

Vodeća momčad lige je u vodstvo došla u 20. minuti prvog poluvremena golom Dominika Bistrovića, a Petar Kocijan je pogotcima u drugom poluvremenu dovršio posao u 49. i 82. minuti susreta. Nedeljanec i dalje igra sezonu bez poraza (16 pobjeda i četiri remija).

U drugoj utakmici, Polet (C) je bez većih problema svladao zadnju momčad lige Čevo 5:1. Nakon prvih 45 minuta se činilo da će utakmica u Cestici biti zanimljiva jer je rezultat bio 1:1. Polet (C) je poveo u 23. minuti golom Marka Vidrača iz kaznenog udarca, a gosti su izjednačili u 42. minuti preko Marka Bašića. Polet (C) je u drugom poluvremenu preuzeo kontrolu utakmice i pogotcima Tina Hutinskog (56. min), Sandija Martana (66. i 80. min) i Denisa Boraka (73. min) preokrenuo rezultat.

Ostatak susreta igra se sutra od 17 sati.