Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

Lepoglava i Dinamo 01 podijelili bodove, Mladost (Š) u gostima slavila protiv Mladosti (VT)

| 16.3.2019. u 19:02h | Objavljeno u Sport

Danas su se odigrala dva susreta 14. kola Druge županijske nogometne lige. Lepoglava je na domaćem terenu odigrala 2:2 protiv Dinama 01. Poveo je domaćin golovima Benjamina Šantalaba u 53. i 69. minuti, ali su gosti gosti do kraja susreta uspjeli izjednačiti golovima Dominika Besera u 70. i Nikole Levatića u 75. minuti.

U Varaždinskim Toplicama se odigrao susreta dviju Mladosti. Domaća Mladost je izgubila od Mladosti iz Šemovca 3:1. Gosti su poveli golom Zlatka Novaka u 10. minuti, Luka Gluhak je zabio iz kaznenog udarca za izjednačenje 1:1, a golovima Matije Severa u 33. (KU) i Kristijana Sačića u 68. je momčad iz Šemovca uzela sva tri boda.