Koka je izgubila od Zrinskog čije su igračice više željele pobjedu Foto: Dražen Novosel

Koka upisala četvrti poraz sezone na gostovanju kod Zrinskog

| 26.1.2019. u 20:36h | Objavljeno u Sport

Ruometašice Koke su upisale četvrti poraz sezone u Prvoj HRL za žene na današnjem gostovanju u Čakovcu kod Zrinskog u susjedskom derbiju 13. kola izgubivši 28:25.

Koka je imala vodstvo u ovom susretu između sedme i 23. minute prvog poluvremena, ali nakon toga Zrinski je preuzeo vodstvo i inicijativu početkom drugog poluvremena, a vodili su najviše sa sedam razlike (24:17) u 50. minuti.

Najbolje strijelkinje u redovima Koke su bile Ines Domjan i Jelena Bležek sa sedam golova svaka, Katarina Mrazović i Terezija Čurić su zabile svaka po četiri gola, Marta Juričić koja se pridružila Koki tijekom zimske stanke je zabila dva gola, dok je Tea Jalušić zabila jedan.