Pobjedu u Osijeku osigurale u samoj završnici utakmice 36:31 (15:15) Foto: Krešimir Đurić

Koka u Osijeku došla do 10. pobjede sezone u Prvoj HRL za žene

| 18.2.2017. u 20:01h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke su ostvarile 10. pobjedu u sezoni na gostovanju u Osijeku. U sklopu 13. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene porazile su ekipu Osijeka rezultatom 36:31 (15:15), a ovom pobjedom su tek treća ekipa u prvenstvu koja je ostvarila dvoznamenkasti broj pobjeda

Unatoč lošoj formi Osijeka, Koka je u prvom poluvremenu dobila raspoložene protivnice. Jedino ozbiljno vodstvo u prvom poluvremenu za Koku je bilo u 14. minuti kada su vodile 9:6, dok je poluvrijeme završilo izjednačeno 15:15. Prvih osam minuta nastavka utakmice igralo se gol za gol, a nakon toga Koka polako počinje kontrolirati rezultat održavajući dva gola prednosti do zadnjih pet minuta susreta kada se konačno lomi susret u korist varaždinskog sastava.

U redovima Koke, Josipa Tomić je bila najbolja strijelkinja sa devet golova iz devet udarca, Silvija Masnić je zabila osam golovaTea Jalušić je zabila šest, dok su Elena Halili i Ivana Dragišić zabile svaka po četiri gola.