Najbolja u redovima Koke je bila Ines Domjan koja je zabila šest golova. Foto: Krešimir Đurić

Koka bez problema svladala posljednje plasiranu Dalmatinku

| 4.2.2017. u 18:22h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke su očekivano i uvjerljivo svladale najslabiju ekipu Prve hrvatske rukometne lige za žene Dalmatinku u sklopu 11. kola rezultatom 35:19 (15:7).

Koki su gošće stvarale probleme samo u prvih osam minuta susreta kada je bilo 3:3, ali se nakon toga varaždinski sastav odvojio i do poluvremena vodio s uvjerljivih 15:7. Do kraja susreta su tu razliku udvostručili, a dva navrata su držali i prednost od +18 razlike.

U redovima Koke najraspoloženija je bila kapetanica Ines Domjan koja je postigla šest golova uz stopostotnu realizaciju, dok su po četiri gola dodali Tea Jalušić, Ivana Dragišić, Silvija Masnić i Martina Čović. Na golu Koke se također iskazala i vratarka Janja Golubić koja je sakupila 16 obrana.

Napomenimo da su u današnjem susretu sve igračice upisale nastup te da su ujedno se sve uz iznimku vratarki upisale na listu strijelaca.