Kitro Varaždin Foto: Martin Novosel

Kitro Varaždin izgubio od Centrometala i vjerojatno se oprostio od Superlige

| 18.2.2018. u 08:19h | Objavljeno u Sport

Kitro Varaždin nije uspio nastaviti dobar niz domaćih pobjeda. Protiv ekipe Centrometala iz Črečana su u jučerašnjem napetom susretu skupine 2 Superlige izgubili 3:1.

Nakon što je Centro metal lagano uzeo prvi set 25:11, Kitro Varaždin se vratio u susret u drugom kojeg su uzeli 25:16, u trećem setu su krenuli loše, ali se u par navrata uspjeli vratiti kod rezultata 17:17, ali i taj je set pripao gostima 25:19, dok je četvrti set izgubljen u samoj završnici 26:24.

Ovim porazom, Kitro Varaždin je gotovo sigurno jedna od zadnje dvije momčadi lige koje vode natrag u Prvu ligu s obzirom da četiri kola prije kraja za drugoplasiranim Siskom zaostaju 11 bodova, a za prvoplasiranim Centrometalom 12 bodova. Vremena za odmor praktički nema jer idući tjedan igraju već u srijedu na gostovanju kod Medicinara u Zagrebu u 19 sati i 30 minuta.