Kitro Varaždin i na domaćem terenu nije mogao protiv Medicinara

Kitro Varaždin Kitro Varaždin Foto: Martin Novosel

Kitro Varaždin je na gostovanju kod Medicinara sredinom tjedna izgubio i teoretske šanse za opstankom u Superligi pa je današnji susret protiv iste momčadi završila još jednim porazom 3:1.

Zbog zauzetosti dvorane u Areni Varaždin i Graberju, Kitro Varaždin je danas iznimno nastupio u dvorani OŠ Petrijanec. Prva dva seta su pripala gostima iz Zagreba 25:20 i 25:16, treći je set pripao domaćinu 25:22, dok je četvrti otišao na stranu Medicinara 25:21.

Kitro Varaždin je zadnja ekipa lige sa samo tri ostvarene pobjede i 5 osvojenih bodova u 18 kola, a do kraja su još ostali susreti protiv Siska doma i Centrometala u gostima.