Karlo Hajdinjak

Plivač PK Varaždina Karlo Hajdinjak brončani u Zagrebu

| 14.11.2016. u 09:35h | Objavljeno u Sport

U Zagrebu je održan 44. međunarodni plivački miting Mladost 2016., drugi GrandPrix ove sezone. Nastupila su 473 natjecatelja iz čak 41 kluba. Sudjelovale su i plivačice i plivači iz Austrije, Bosne i Hercegovine, Bugarske, Hrvatske, Izraela, Mađarske, Slovenije i Turske.

Od članova PK Varaždina Karlo Hajdinjak je u kategoriji s godinu dana starijim plivačima osvojio brončanu medalju na 50 prsno. Na 100 prsno izborio je nastup u C finalu i na kraju zauzeo šesto mjesto. Uza sve to, isplivao je i osobne rekorde na 50, 100 i 200 prsno te na 200 mješovito.

Jakov Igrec je, također s godinu dana starijim plivačima, zauzeo izvrsno četvrto mjesto na 400 mješovito te je isplivao osobne rekorde na 200 delfin, 200 leđno, 200 mješovito i 400 mješovito.