Jakov Kostanjevac uzeo je zlato u kategoriji kata kod ml. učenika

Karate klub Shito Ryu Varaždin osvojio sedam medalja na 22. Međimurje openu

| 4.9.2018. u 19:45h | Objavljeno u Sport

Početak nove karate sezone tradicionalno je obilježio 22. Međimurje open, jedan od najjačih turnira u Hrvatskoj koji je ugostio 1200 natjecatelja iz 15 zemalja te je mnogim reprezentacijama poslužio kao izborni turnir za nadolazeće Europsko prvenstvo, što govori o jačini samog turnira.

Karate klub Shito Ryu Varaždin nakon dvotjednih priprema pokazao je da se može nositi u konkurenciji sa najuspješnijim klubovima. Sa samo osam natjecatelja Shito Ryu Varaždin osvojio je 2 zlatne, 2 srebrne i 3 brončane medalje te zauzeo 12 mjesto u konkurenciji 127 klubova.

Zlatne su medalje osvojili Jakov Kostanjevac u kategoriji kata ml. učenici i Luka Pokos u kategoriji ml. kadeti.

Srebrne su medalje osvojili kata tim ml. učenici u sastavu Ivano Pokos, Teofil Petrić i Erik Tomašić te kata tim ml. kadeti u satavu Martin Kokot, Jakov Kostanjevac i Luka Pokos.

Brončane medalje osvojili su Martin Kokot borbe ml.učenici do 38 kilograma, Tea Kostanjevac kate ml.kadetkinje te Erik Tomašić kata ml.kadeti.