Karate klub Ivanec osvojio sedam medalja na 3. Kupu Rudolfa Perešina

Erik Đula je osvojio zlato u kategoriji mlađi učenici -34 kg Erik Đula je osvojio zlato u kategoriji mlađi učenici -34 kg Foto: KK Ivanec

Protekle subote, 22. listopada, natjecatelji Karate kluba Ivanec nastupili su na 3. izdanju memorijalnog karate turnira Kup Rudolfa Perešina u Križu posvećen heroju Domovinskog rata, pilotu Rudolfu Perešinu.

Ukupno na ovom turniru nastupilo je 523 natjecatelja iz 56 klubova iz 4 države. U katama su zlatne medalje osvojili David Slavinec u kategoriji cicibana i Mateo Foder u kategoriji mlađih učenika. Mateo Foder osvojio je i brončanu medalju u kategoriji učenici kate.

U borbama zlatne medalje osvojili su Erik Đula u kategoriji mlađi učenici -34 kg i Ela Colarić u kategoriji učenice -40 kg. Srebrnu medalju osvojila je Petra Brlečić u kategoriji juniorke + 59 kg. Brončanu medalju osvojio je Noa Šešet u kategoriji mlađi učenici -34 kg.