Jalžabet iznenadio Bednju, Varteksu u završnici pobjeda u Turčinu

Momčad Jalžabeta (plavi) na svom je terenu došla do velikog boda u nadmetanju s jednim od favorita prvenstva Momčad Jalžabeta (plavi) na svom je terenu došla do velikog boda u nadmetanju s jednim od favorita prvenstva Foto: Dražen Novosel

Danas su odigrane preostale utakmice 4. kola Četvrte nogometne lige Skupina Čakovec - Varaždin. Momčad Jalžabeta je na svom terenu osvojila bod odigravši protiv Bednje 1:1.

Domaćin je poveo u 6. minuti iz kaznenog udarca a strijelac je bio Dominik Bručić, dok je konačnih 1:1 postavio Ante Ivančić u 66. minuti susreta. U 62. minuti vratar Jalžabeta Dejan Špicer obranio je kazneni udarac Ante Kuljia.

U Turčinu je momčad Varteksa zasluženo pobijedila domaću Dubravku Zagorac 1:0, golom Frana Kukeca u 90. minuti susreta.