Istok Rodeš 38. mjestom u superkombinaciji u Wengenu ostao bez bodova

Imao je 21. vrijeme slaloma Imao je 21. vrijeme slaloma Foto: Goran Razić

Varaždinski skijaš Istok Rodeš nastupio je na današnjoj utrci Svjetskog kupa, superkombinaciji u švicarskom Wengenu, gdje je bio najbliže bodovima ove sezone osvojivši 38. mjesto u ukupnom poretku.

Rodeš je bio jedan od dva hrvatska predstavnika na današnjoj utrci, a bez bodova je ostao prvenstveno zbog prevelikog zaostatka u spustu.

Rodeš je bio 59. nakon utrke spusta, a Natko Zrnčić Dim je bio 55. Zrnčić Dim je 25. slalomskim vremenom (52.78) ukupno osvojio 33. mjesto, a od 30. mjesta koje donosi jedan bod dijelilo su ga 22 stotinke, dok je Rodeš bio bolji na utrci slaloma i imao je 21. vrijeme slaloma (52.52), što mu je bilo dovoljno za 38. mjesto sa zaostatkom od 6.16 sekundi za pobjednikom utrke, francuskim skijašom Victorom Muffat-Jeandetom.