I nakon postolja na Državnom prvenstvu, novo postolje za Istoka Rodeša u Austriji

Istok Rodeš osvojio treće mjesto na slalomu u Seefeldu Istok Rodeš osvojio treće mjesto na slalomu u Seefeldu Foto: Goran Razić i Kristijan Komarica

Varaždinski skijaš Istok Rodeš je u zadnje vrijeme dosta aktivan na skijalištima po Europi. Jučer i danas vozile su se FIS slalomske utrke u Austriji u Seefeldu. Prvi slalom nije završio, a na drugom je osvojio treće mjesto.

U prvoj vožnji je ostvario vrijeme 47.16, a u drugoj vožnji je ostvario najbolje vrijeme 48.41. Ukupnim vremenom 1:35.57 je zauzeo treće mjesto sa zaostakom od 60 stotinki za Slovencem Aljažom Dvornikom (1:34.97), dok se na trećem mjestu smjestio još jedan Slovenac Žan Grošelj (1:34.99).