Hrvatski odbojkaši u varaždinskoj Areni bolji od Nizozemske Foto: Martin Novosel

Hrvatski odbojkaši u varaždinskoj Areni bolji od Nizozemske

| 15.6.2019. u 17:58h | Objavljeno u Sport

U susretu CEV odbojkaške Zlatne lige danas poslijepodne je u varaždinskoj Areni reprezentacija Hrvatske pobijedila je reprezentaciju Nizozemske s 3:0.

Prvi je set hrvatska reprezentacija riješila u svoju korist nakon 25 minuta igre s 25:19, drugi je set završio poslije 54 minute igre a i taj je dio hrvatska vrsta riješila u svoju korist s 25:23.

U trećem setu nizozemska je reprezentacija imala vodstvo 15:12 no Hrvatska je prvo poravnala na 17:17, a ubrzo prešla i u vodstvo od 20:18. Na kraju je i taj dio utakmice Hrvatska riješila u svoju korist s 25:22 nakon sat i 24 minute igre.

Unatoč pobjedi, Hrvatska je u skupini B završila na drugom mjestu s 3 pobjede i 3 poraza iza Nizozemske koja ima 4 pobjede i 2 poraza i neće nastupit na Final Fouru Zlatne lige.