Hrvatice se lako obračunale s Francuskom, pobjedile u tri seta

Hrvatice se lako obračunale s Francuskom, pobjedile u tri seta Foto: Martin Novosel

U susretu CEV odbojkaške Zlatne lige za seniorke koja se igrala večeras u varaždinskoj Areni, reprezentacija Hrvatske pobijedila je reprezentaciju Francuske s uvjerljivih 3:0.

Prva dva seta su išla uvjerljivo na stranu hrvatske reprezentacije rezultatima 25:18 i 25:17, jedino je treći set bio malo problematičan za Hrvatsku gdje se Francuska približila na dva razlike, ali je u završnici i taj set otišao u korist Hrvatske s rezultatom 25:20.

Sveukupno je Hrvaticama trebalo 74 minute da slome svoje protivnice. Hrvatska će za tjedan dana opet biti u akciji u Areni Varaždin, kada je na rasporedu ženski Final Four Zlatne lige 21. i 22. lipnja.