Nexe je na domaćem terenu zaustavio varaždinski sastav 30:20

GRK Varaždinu 1930 prvi poraz još od studenog

| 28.4.2016. u 08:17h | Objavljeno u Sport

Još od studenog prošle godine trajao je niz od 15 utakmica bez poraza u prvenstvu, ali je našički Nexe na domaćem terenu u susretu 4. kola Premijer lige za prvaka svladao GRK Varaždin 1930 30:20.

Utakmica je počela izjednačeno tako da je nakon prvih 10 minuta palo samo osam golova (4:4), ali nakon toga je krenulo prvo odvajanje Nexea koji je do 19. minute vodio šest razlike (11:6). Ipak, Dabrovi su se do kraja prvog poluvremena pribrali smanjili na samo tri razlike (14:11). Čim je počelo drugo poluvrijeme, Nexe se još jednom krenuo odvajati te su već nakon prve tri minute pobjegli na sedam razlike (18:11) i to vodstvo uglavnom nisu ispuštali, a do kraja susreta su ga i povećali.

U redovima varaždinskog sastava istaknuo se Ivan Horvat sa šest postignutih golova, Kevin Lind je zabio četiri, a po dva gola su zabili Leon Vučko, Bruno Vili Zobec, Ante Tokić i Vedran Huđ.

Sljedeći susret Dabrovi igraju kod kuće u dvorani na Dravi u subotu 30. travnja u 18 sati protiv Umaga.