Zlatko Vrbek (plavi) riješio je današnji županijski derbi u Jalžabetu Zlatko Vrbek (plavi) riješio je današnji županijski derbi u Jalžabetu Foto: Dražen Novosel

Golom Zlatka Vrbeka iz slobodnog udarca u 53. minuti susreta momčad Jalžabeta pobijedila je danas na svom sportskom centru u susretu 20. kola Četvrte nogometne lige Čakovec - Varaždin sastav Nedeljanca s 1:0. Bio je to treći uzastopni poraz Nedeljanca rezultatom 1:0.

Bednja je izgubila u Dunjkovcu od Međimurca 3:2 (2:1). Domaćin je dva puta imao rezultatsku prednost Benja se vraćala u susret ali je Međimurec na kraju ipak pobijedio gplom u 87. minuti susreta. Strijelci za Bednju bili su Marin Ivančić i Ante Kulji.

Dubravka Zagorac je na svom terenu u Turčinu pobijedila Mladost Komet 2:1 (2:0), golovima Antonia Horvatića i Ivana Conjara.