Zajednička fotografija aktera današnjeg susreta osmine finala Kupa ŽNS-a Zajednička fotografija aktera današnjeg susreta osmine finala Kupa ŽNS-a Foto: Dražen Novosel

Nogometaši Varaždina očekivano su se plasirani u četvrtfinale Kupa ŽNS-a nakon što su danas poslijepodne u Beretinecu, pred oko 200 gledatelja, pobijedili tamošnjeg županijskog trećeligaša rezultatom 8:0, poluvrijeme 3:0.

Po dva su gola za Varaždin postigli Šimek u 11. i 32. minuti, Glavica u 49. i 86. minute, te Bamidele u u 59. i 71.minuti, dok su se jednom među strijelce upisali Težak u 42. i Mesarić u 88. minuti nadmetanja. U četvrtfinalu Kupa ŽNS-a Varaždin će biti gost Slobode iz Tužnog.