Karlo Kutnjak (sredina) je zabio dva gola za pobjedu Slobode ŠN Foto: Martin Novosel

| 26.5.2019. u 08:13h | Objavljeno u Sport

U jučerašnjem jedinom susretu 24. kola Prve ŽNL, Sloboda ŠN je na domaćem terenu na stadionu Slobode igrao protiv Slobode iz Tužnog i došao je do svoje 11. pobjede sezone slavivši s 3:1.

Slobodi ŠN je prvo vodstvo u susretu donio Karlo Kutnjak u 18. minuti, a nakon puno promašenih prilika u prvom poluvremenu, Sloboda (T) je izjednačila u samoj završnici u 44. minuti pogotkom Leona Slunjskog. Ipak, Sloboda ŠN je ipak uzela tri boda golovima Kutnjaka u 80. minuti te Roberta Mikulca u 85. minuti susreta.

Danas u 17:30 sati igraju se ostali susreti lige, a odluka o prvaku mogla bi pasti danas u Gojancu gdje Ivančica igra protiv domaće momčadi Plitvice.