Sloboda ŠN je slavila 2:0 protiv gradskih rivala Mladosti (Vž) Sloboda ŠN je slavila 2:0 protiv gradskih rivala Mladosti (Vž) Foto: Foto agencija Sjever

Sloboda ŠN je današnjom pobjedom u gradskom derbiju protiv Mladosti iz Varaždina u sklopu 4. kola Druge ŽNL zauzela prvo mjesto na tablici. Na stadionu Slobode su rezultatom 2:0 svladali svoje gradske rivale, Luka Oskoruš je u 11. minuti zabio autogol, dok je Ivica Habek u 65. minuti potvrdio pobjedu.

Čevo je nakon tri kola bila vodeća ekipa, ali je na današnjem gostovanju kod Dinama (B) upisala poraz 3:2. U ostalim susretima, Sloboda (T) je na gostovanju kod Karlovca pobijedila 1:0 i smjestila se na drugo mjesto, Sračinec protiv Dinama (A) te Trnje protiv Vinice su odigrali neodlučeno 2:2, Nova Ves je upisala visoku 4:1 pobjedu kod Novakovca, a mreže se nisu tresle u susretu između Orača i Dinama 01 0:0.