FOTO: Održano 27. plivanje perajama odvodnim kanalom HE Varaždin

Napisao/la: -
Natjecanje je okupilo 40 sudionika Natjecanje je okupilo 40 sudionika

Održano je 27. plivanje perajama odvodnim kanalom HE Varaždin u dužini 7 200 metara, u organizaciji KPA Drava iz Varaždina. Temperatura Drave bila je 15 stupnjeva celzijevih, a nastupilo je 40 natjecatelja. Evo i ostvarenih rezultata:

Trka kupa Drava 2018:

1                   1                   Robert Čupev             M                  A                   1976.           PD Mladost Medulin                00:46.49     100

2                   9                   Marko Đurić               M                  A                   1989            RK Geronimo Zagreb               00:50.01     93

3                   12                 Davorin Tomac           M                  V                   1971            SRD Viševica                              00:50.57     87

1                   2                   Valentina Cafolla        Ž                   A                   1997            PD Mladost Medulin                00:55.52     100

2                   6                   Katja Kukec                 Ž                   C                   2003            RK Šoderica Koprivnica           00:56.24     93

3                   15                 Iris Despotović           Ž                   B                   2002            SRD Viševica                              00:57.52     87

Parovi

1    25      Sven Hofer           M                  A                   1980            KPA Drava Varaždin                      01:11.31

       25A   Igor Rak                M                  A                   1988            KPA Drava Varaždin                      01:11.31

2    26      Aleksandar Liber                      M                  A                   1987                                                KPA Drava Varaždin               01:13.33

       26A   Luka Bosanović   M                  A                   1987            KPA Drava Varaždin                      01:13.33

3    27      Sebastijan Cikač  M                  A                   1987            KPA Drava Varaždin                      01:16.43

       27A   Ilija Črnila             M                  A                   1987            KPA Drava Varaždin                      01:16.43

1    23      Dragica Kramarić                          Ž                   V                   1956            RK Šoderica Koprivnica                01:13.24

       23A   Ivana Bradić                                  Ž                   V                   1979            RK Šoderica Koprivnica                01:13.24

2    30      Dunja Mačkić Vančina                 Ž                   V                   1971            SRD Viševica                                   01:23.34

       30A   Saša Miloš                                      Ž                   A                   1983            SRD Viševica                                   01:23.34

Rezultati klupski plasman Drava 2018.:

                     Ukupno

1                   SRD Viševica

2                   RK Šoderica

3                   PD Mladost Medulin

4                   KPA Drava

5                   KPA Kostrena

6                   DPD Kranj

7                   RK Geronimo

8                   KPP Velika Gorica

9                   KPA Rovinj

10                 RK Sisak

11                 KPP Komet

 

Kup RH konačan poredak

Rezultati apsolutno muški                                                             

                                                                                                                 Bodovi

Robert Čupev                       1976       A    RSK Mladost             486

Marko Đurić                           1989       A    RK Geronimo            453

Luka Marinov                        2002       B    KPP Velika Gorica   420

                                                                                                                

Rezultati juniori                                                                                 

                                                                                                                

Luka Marinov                        2002       B    KPP Velika Gorica   420

Lean Osmanović                  2004       C    RSK Mladost             300

Borna Mišura                        2003       C    KPP Novi Jelkovec  282

                                                                                                                

Mlađi juniori                                                                                       

                                                                                                                

Lean Osmanović                  2004       C    RSK Mladost             300

Borna Mišura                        2003       C    KPP Novi Jelkovec  282

Mateo Biletić                         2003       C    RSK Mladost             243

                                                                                                                

Veterani                                                                                               

Davorin Tomac                     1971       V    SRD Viševica             244

Josip Bilić                                 1955       V    KPA Kostrena           124

Žene apsolutno                                                                       

                                                                                                                            

1                   Katja Kukec                  2003        C      RK Šoderica             427

2                   Ema Ivetić                     2002        B      RSK Mladost           400

3                   Klara Bauk                     2004        C      KPP Komet              396

                                                                                                                            

 Juniorke                                                                                     

1                   Katja Kukec              2003        C      RK Šoderica             427

2                   Ema Ivetić                     2002        B      RSK Mladost           400

3                   Klara Bauk                     2004        C      KPP Komet              396

                                                                                                                            

Mlađe juniorke                                                                        

1                   Katja Kukec                  2003        C      RK Šoderica             427

2                   Klara Bauk                     2004        C      KPP Komet              396

3                   Katarina Kerečin         2004        C      RK Šoderica             386

                                                                                                                            

Veterani                                                                                     

1                   Milijana Borojević      1973        V      RK Sisak                    69

 

Klupski ukupno

1                   RSK Mladost                139

2                   SRD Viševica                94

3                   RK Šoderica                 58

Dražen Novosel

Novinar

Facebook komentari
Komentari ispod članaka ni na koji način nisu stavovi uredništva Varaždinskih vijesti te su za njih odgovorni isključivo čitatelji. Ističemo kako je stav redakcije da je zabranjeno vrijeđanje, govor mržnje te poticanje diskriminacije na osnovi rase, etničke pripadnosti, boje kože, spola, jezika, vjere, dobi, rodnog identiteta ili spolne orijentacije. Svi komentari za koje uredništvo procijeni da su neprikladni bit će obrisani, a njihovi autori prijavljeni nadležnim tijelima.

Varaždinske-vijesti.hr koriste kolačiće (eng. Cookies) radi pružanja što boljeg korisničkog iskustva. Ako nastavite koristiti ovu web stranicu prihvaćate korištenje kolačića.