Varteks je na stadionu Sloboda očekivano pobijedio momčad Udarnika 32 Foto: Dražen Novosel

| 12.8.2017. u 19:31h | Objavljeno u Sport

Danas je odigrano prvih osam utakmica 2. kola Kupa Županijskog nogometnog saveza. Trećeligaš Varteks je očekivano opravdao ulogu favorita svladavši na stadionu Sloboda momčad Udarnika 32 rezultatom 4:0, postigavši po dva gola u svakom poluvremenu. Učinkovite su bile i momčadi Zelengaja te Mladosti iz Varaždinskih Toplica.

Rezultati današnjih utakmica: Lunjkovec - Dubravka Zagorac 0:1, Sloboda Tužno - Čevo 4:3, Beretinec - Podravac (SV) 4.2, Zelengaj - Dinamo Babinec 5:1, Varteks - Udarnik 32 4:0, Mladost iz Varaždinskih Toplica - Dinamo iz Apatije 7:2, Mladost Sigetec - Bratstvo 0:1 i Polet iz Tuhovca - Zadrugar 3:5 (2:2).

Sutra, od 17 sati i 30 minuta, na rasporedu preostalih osam susreta 2. kola Kupa ŽNS-a, a sastat će se Polet (M)- Drava (SĐ), Novi Marof - Struga Rovokop, Varaždin - Sloboda ŠN, Podravina - Bukovčan, Mladost (M) - Radnički, Mladost (Š) - Polet (C), Bednja - Novakovec i Jalžabet - Ivančica.

U slučaju neriješenog rezultata nakon regularnog dijela, pobjednika će odlučiti jedanasterci.