Nogometaši Bednje postigli su u današnjem uzvratu pet, a nisu primili ni jedan gol Foto: Dražen Novosel

| 9.5.2018. u 20:04h | Objavljeno u Sport

Nogometaši Bednje zasluženo su se plasirali u finale Kupa ŽNS-a, nakon što su u današnjem uzvratnom polufinalnom susretu na svom terenu u Beletincu pobijedili momčad Drave iz Svetog Đurđa 5:0, poluvrijeme 3:0. Prvi susret koji je odigran u Svetom Đurđu završio je rezultatom 1:1.

Dva je gola na današnjem uzvratnom susretu postigao Jakov Klopotan, a po jednom su mrežu Drave pogađali Marko Lučić, Ante Kulji i Petar Sabolić. Od 76. minute momčad Drave igrala je s igračem manje na terenu, jer je drugi žuti, automatski crveni karton dobio Dario Horvat.

Drugi finalist Kupa ŽNS-a bit će poznat nakon što uzvratni polufinalni susret 16. ovoga mjeseca na stadionu Sloboda odigraju Varteks i Varaždin. Prvi je susret pripao Varaždinu 2:1.