Varaždin je odigrao s igračima koji imaju manju minutažu u prvenstvenim utakmicama Foto: Dražen Novosel

| 2.4.2019. u 18:45h | Objavljeno u Sport

U prijateljskom susretu danas je četvrtoligaš Nedeljanec na svom igralištu ugostio drugoligaša Varaždina i izgubio rezultatom 4:1. Varaždinska je momčad odigrala susret s igračima koji imaju manju minutažu u prvenstvu.

Golove za Varaždin postigli su Šiljić, Vuk, Glavica i Golub, dok je strijelac za Nedeljanec bio Kovačić.

Za oba trenera domaćeg Damira Maretića i gostujućeg Branka Karačića ovaj je susret bila dobra prilika za provjeru mogućnosti pojedinih igrača a uoči predstojećih prvenstvenih susreta u kojima će Varaždin u subotu na stadionu Varteksa ugostiti momčad Solina, dok će Nedeljanec biti gost Jalžabeta.