Obrana Lokomotive nije uspjela obraniti odlučujući gol Josipe Tomić za pobjedu Obrana Lokomotive nije uspjela obraniti odlučujući gol Josipe Tomić za pobjedu Foto: Krešimir Đurić

Koka je uspjela pobijediti u današnjem domaćem susretu 2. kola Prve HRL za žene protiv favorizirane zagrebačke Lokomotive rezultatom 26:25.

Koka je veći dio prvih 10 minuta prvog poluvremena gubila s minimalnih jedan razlike i cijelo vrijeme stizala rezultat. Do 20. minute, Lokomotiva je došla do svog prvog ozbiljnijeg vodstva (12:9). Koka nije odustajala i napravila je seriju od 4:0 i preuzela vodstvo (13:12), dok se na odmor išlo izjednačenim rezultatom 15:15. Početkom drugog poluvremena, Lokomotiva je prva zabila gol za vodstvo, ali nakon toga Koka uzima vodstvo koje od drži od 45. minute (19:18) i ne ispušta ga sve do zadnje minute susreta kada Lokomotiva izjednačuje 25:25. Gol odluke u zadnjoj minuti susreta, u uskoj završnici, zabija Josipa Tomić.

U ovoj uzbudljivoj i dinamičnoj utakmici punoj neizvjestnosti, sjajne partije odigrali su Dejana Milosavljević sa 11 golova i Silvija Masnić sa 9 golova, dok je junakinja susreta Josipa Tomić zabila 4 gola.