Neriješeni ishod je i najrealniji rezultat utakmice u Jalžabetu Foto: Dražen Novosel

| 17.4.2016. u 19:15h | Objavljeno u Sport

U sklopu 22. kola Međužupanijske nogometne lige Čakovec - Varaždin, danas je Jalžabet pod vodstvom novog trenera Damira Lacka na svom terenu osvojio bod odigravši s Plitvicom iz Gojanca 1:1. Gosti su poveli u 12. minuti golom Karla Kocijana, a na konačnih 1:1 postavio je David Pofuk u 53. minuti.

Na stadionu Varteksa istoimeni domaćin je svladao Novi Marof 3:0, poluvrijeme 0:0. Dva je gola postigao Matija Cvetko, u 64. i 90., a jednom se među strijelce upisao Matija Kuhar u trećoj minuti sudačke nadoknade vremena.

Zelengaj je slavio u gostima protiv Međimurca 2:1, poluvrijeme 1:0 za domaćina. Golove za Zelengaj postigli su Valentino Mlakar u 57. i Valentino Horvat u 76. minuti nadmetanja. Zadrugar je na svom terenu pobijedio Naprijed s 1:0.