Vinica nije iskoristila domaći teren protiv Jalžabeta Foto: Martin Novosel

| 3.10.2018. u 18:21h | Objavljeno u Sport

Četvrtoligaš Jalžabet je na kraju ipak nadjačao županijskog prvoligaša Vinicu na njihovom terenu s 4:0  u susretu četvrtfinala Kupa ŽNS-a Varaždin, a čak tri od četiri gola su pala u drugom poluvremenu.

Jalžabet je poveo golom Kristijana Janušića u 32. minuti, a domaćin je prije odlaska na odmor imao prigodu izjednačiti nakon što im je dosuđeni kazneni udarac u 45. minuti,  ali Dario Bubek za Vinicu nije iskoristio penal i šansu da se upiše u strijelce.

U drugo poluvrijeme, Vinica kreće motivirano tražeći pogodak za izjednačenje te su u prvih 15 minuta drugog bili bolja momčad na terenu, ali Jalžabet upravo u tim trenucima dolazi do svog drugog pogotka kojeg je zabio Nenad Hanc u 62. minuti.

Treći gol Jalžabeta bio je još jednom djelo Hanca u 71. minuti, a četvrti je bio mala majstorija, treći za Hanca, koji je iskosa s lijeve strane kaznenog prostora lobom matirao domaćeg golmana Davida Crnčeca u 73. minuti za konačnih 4:0.