Zlatko Dalić Foto: HNS

Dalić Boysi u sjajnoj atmosferi na Maksimiru utrpali četiri gola Grčkoj

| 9.11.2017. u 22:39h | Objavljeno u Sport

Hrvatska nogometna reprezentacija, pod vodstvom izbornika Zlatka Dalića, večeras je na prvoj utakmici dodatnih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine slavila protiv Grčke. U sjajnoj atmosferi pred ispunjenim Maksimirom (30 013 gledatelja) slavila je s uvjerljivih 4:1

Kapetan Luka Modrić je zabio vodeći gol u 14. minuti nakon dosuđenog kaznenog udarca za Hrvatsku, Nikola Kalinić je zabio za 2:0 u 20. minuti, Grk Sokratis je glavom zabio u 30. minuti i smanjio na 2:1, Ivan Perišić je u 33. minuti na sjajno dodavanje Šime Vrsaljka povećao vodstvo na 3:1, a početkom drugog poluvremena u 50. minuti susreta Andrej Kramarić postavlja konačnih 4:1.

- Bila je sjajna utakmica. Publika je bila sjajna i zahvaljujem se na podršci. Ja napominjem da je ovaj susret bio samo prvo poluvrijeme i ništa još nije gotovo - izjavio je Dalić za HRT nakon pobjede.

Velika je to pobjeda za varaždinskog nogometnog stručnjaka Dalića kojeg za tri dana očekuje i uzvratni susret u Grčkoj u nedjelju.